Новини Золочівщини
Благодійний концерт на підтримку захисників у селі Білий Камінь зібрав повен зал глядачів
![Благодійний концерт на підтримку захисників у селі Білий Камінь зібрав повен зал глядачів](/uploads/posts/2023-08/thumbs/1691419778_366213160_1662767287520786_828460795040576850_n.jpg)
Благодійний концерт на підтримку захисників у селі Білий Камінь зібрав повен зал глядачів.
Сім’я Стілів – американці з Техасу, які живуть в Україні більше 20 років. Вони дуже люблять Україну і стурбовані тим, що зараз відбувається у країні. Виконуючи пісні, вони хочуть підбадьорити та підтримати українців у цей нелегкий час.
На завершення заходу гості передали одному із військових підрозділів пральну машинку.
Приємно, що в такий спосіб директор Народного дому Марія Дубницька та староста Олександра Кіндрат не лише об'єднують людей задля спільного дозвілля, а й наближають нашу перемогу.
6 серпня до Народного дому с. Білий Камінь завітала чудова сім'я, де кожен співає від душі. Найстаршій донечці вісімнадцять років, а найменшій – лише чотири. Сім'я Стілів у повному складі зі своєю командою та учасник гурту «Край неба» Олександр Мамедов виконували пісні українською та англійською мовами (з перекладом), патріотичного та духовного змісту. Тепла атмосфера і чудові емоції тут панували впродовж вечора.
На завершення заходу гості передали одному із військових підрозділів пральну машинку.
Приємно, що в такий спосіб директор Народного дому Марія Дубницька та староста Олександра Кіндрат не лише об'єднують людей задля спільного дозвілля, а й наближають нашу перемогу.