Міський голова Золочева припинив голодування (відео)

nus.in.ua, 15 червня 2018, 13:29
1
2721
Роздрукувати
Міський голова Золочева припинив голодування (відео)

Міський голова Золочева припинив голодування. На 33-й день мирної акції протесту #молотмаєсилу мер Золочева Ігор Гриньків припинив голодування. Проте сама акція протесту триває. І надалі золочів‘яни збиратимуться щодня о 12 годині біля самобуду і символічно стукати у його мури.
– Сьогодні 33-й день і мені достатньо важко в режимі голодування продовжувати  цю боротьбу. Я розумію, що я так довго витримати не зможу, а сили мені потрібні будуть для подальшої боротьби.  Я вчора розмовляв із представниками духовенства, міськими головами, народними депутатами і багатьма іншими людьми, котрі нас підтримують. Сьогодні я приймаю рішення припинити голодування.
Ці слова громада зустріла гучними оплесками.

–  Я дякую вам, –продовжив Ігор Михайлович. – Ці оплески я повертаю до Вас, бо ви сьогодні тут і підтримуєте мене. Я зупиняю голодування, але я не зупиняю нашої боротьби. І кожен день ми будемо приходити сюди і стукатимем у стіни самобуду поки він не впаде. Я дякую вам, бо ви всі заслуговуєте на повагу. Я дякую нашому духовенству. Дякую засобам масової інформації, котрі об‘єктивно висвітлюють нашу боротьбу. Я дякую всім тим, хто з-поза меж України слідкує за подіями, які відбуваються у Золочеві.
 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
WWWormlduaxy — 5 липня 2018 22:55
Shop For The Best Legal Steroids Online Buy Best Legal Steroids Buy Legal Steroids How To Buy Legal Steroids

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама