Мови рідної скарби

nus.in.ua, 2 березня 2018, 10:54
0
91
Роздрукувати
Мови рідної скарби

Рідна мова... Скільки почуттів з'єдналося в цих словах, скільки ніжності, любові та ласки. Що може бути для людини дорожчим за рідну мову? Адже мова народу – це не просто звуки. Мова – це душа народу, це його трепетне серце.
21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, бібліотекарі районної бібліотеки для дітей Н. П. Кобзар, Л. Я. Гнип та С. В. Чіпак завітали до учнів 1 класу ЗОШ І-Ш ст. № 3 на запрошення класного керівника І. О. Єрмакової із святом мови «Мови рідної скарби».
Розпочала свято вчитель І. О. Єрмакова, яка розказала присутнім, що за свято сьогодні ми святкуємо. А потім діти уважно послухали розповіді бібліотекарів про рідну мову, із захопленням подивилися та послухали відеосюжети, присвячені мові, прийняли активну участь у казковій вікторині. А учні Дмитро Волянюк, Роксолана Вельган, Каріна Шиманська, Максим Грита, Матвій-Петро Сподарик, Марта Борисяк, Яна Закутинська, Роман Мелих, Олександр Шпаков, Аліна Миськів майстерно декламували вірші про мову. Також діти із цікавістю переглянули книги із тематитчної виставки «Безсмертя нації – у мові».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама