День рідної мови

nus.in.ua, 3 березня 2017, 13:02
0
159
Роздрукувати
День рідної мови

Рідна мова. Вона починається з маминої колискової, народної пісні, мудрого батьківського слова. Вона є основою родоводу: від матері й батька, бабусі та дідуся вона веде юну душу у світ людських взаємин. Увесь світ починається у мові і через мову.
24 лютого, в п'ятницю, в нашому ліцеї, відбувся виховний захід, присвячений Дню рідної мови. Підготувала і провела захід викладач української мови і літератури О. Кутна.
Активними учасниками цього заходу стали учні першого і другого курсів. Пролунали вічно живі поезії про рідну мову у виконанні учнів групи 18 Б. Підгірного, О. Цвігун, О. Діхтяр, І. Козловської. А пісні «Рідна мова», «Мова колискова» усім створили святковий і радісний настрій.
 Учні групи 28, М. Гриндьо, В. Баб'як, В. Герус, І. Вечерковська виконали сценку «Українська мова серед інших мов світу».
Мета такого заходу – берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими і грубими словами. Адже мова – це показник культури людини. Недаремно кажуть: «Заговори, щоб я тебе побачив». Тому бережімо рідну мову, не засмічуймо іншомовними словами, адже вона є скарбом для народу.

О. Кутна, викладач

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама