Прикрасили місто

nus.in.ua, 21 квітня 2017, 15:59
0
88
Роздрукувати
Прикрасили місто

Вечірній Золочів на Великдень. Незвичайні прикраси милують око кожного золочів‘янина – пасхальні яйця, що переливаються вогнями. Вони були виготовлені з ініціативи Золочівської міської ради учнями Золочівського професійного ліцею на чолі з майстром виробничого навчання Петром Леськівим і красуються на центральній вулиці міста.
Після закінчення технічної роботи заготовки привезли до Золочівського коледжу, де студенти декорували святкові прикраси.
«Тішуся, що наші студенти долучаються до створення святкової атмосфери для золочів‘ян, і наша робота прикрашає центральну вулицю Золочева», – прокоментував Михайло Рудий, заступник директора з виховної роботи Золочівського коледжу.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама