Новини Золочівщини
15:59, 21 квітня 2017
255
0

Прикрасили місто

Вечірній Золочів на Великдень. Незвичайні прикраси милують око кожного золочів‘янина – пасхальні яйця, що переливаються вогнями. Вони були виготовлені з ініціативи Золочівської міської ради учнями Золочівського професійного ліцею на чолі з майстром виробничого навчання Петром Леськівим і красуються на центральній вулиці міста. Після закінчення технічної роботи заготовки привезли до Золочівського коледжу, де студенти декорували святкові прикраси. «Тішуся, що наші студенти долучаються до створення святкової атмосфери для золочів‘ян, і наша робота прикрашає центральну вулицю Золочева», – прокоментував Михайло Рудий, заступник директора з виховної роботи Золочівського коледжу.    Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Прикрасили місто
Gazeta
Фото: НУС
Вечірній Золочів на Великдень. Незвичайні прикраси милують око кожного золочів‘янина – пасхальні яйця, що переливаються вогнями. Вони були виготовлені з ініціативи Золочівської міської ради учнями Золочівського професійного ліцею на чолі з майстром виробничого навчання Петром Леськівим і красуються на центральній вулиці міста.
Після закінчення технічної роботи заготовки привезли до Золочівського коледжу, де студенти декорували святкові прикраси.
«Тішуся, що наші студенти долучаються до створення святкової атмосфери для золочів‘ян, і наша робота прикрашає центральну вулицю Золочева», – прокоментував Михайло Рудий, заступник директора з виховної роботи Золочівського коледжу.
Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)