Укріплені береги млинівки

nus.in.ua, 2 листопада 2014, 01:23
0
610
Роздрукувати
Укріплені береги млинівки

Ми розповідали читачам  нашої газети про роботи,  що   проводяться  з  ініціативи  Золочівської міської  ради щодо  відновлення  і  підтримання  сприятливого   гідрологічного режиму  та  санітарного  стану   річки  Млинівка. Виконавцем  цих робіт є Золочівське  управління  водного  господарства. Детальніше про це розповідає начальник Золочівського управління водного господарства Ігор Григорович САВЧУК.

– На першому  етапі  було  проведено  вирубку   чагарнику  і  дерев,  поглиблення    та  розчищення   русла  річки.  Біля  Золочівської ЗОШ № 1  проведено ремонт  кріплення  берегів  та дна  річки  каменем,  здійснено заходи із запобігання  підтоплення  прилеглих до житлових будинків територій вздовж  вулиці Труша.  Роботи фінансуються  за рахунок коштів  міської  ради  та  обласного  екологічного  фонду.  Загалом на  цьому  етапі  було  використано  170  тис. грн. 

У жовтні  2014  року   робота  була продовжена. Цього  разу   було здійснено берегоукріплення русла Млинівки каменем біля  Золочівського  коледжу  та  управління  статистики.

Так день за днем річка Млинівка стає окрасою нашого міста.

  Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

 

ТЕГИ: річка, газета, 48 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама