Потрібно взяти відповідальність за будинок

nus.in.ua, 13 лютого 2017, 16:02
0
280
Роздрукувати
Потрібно взяти відповідальність за будинок

2 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Золочівської міської ради. Під час засідання розглядалось ряд важливих для громади міста питань. Члени міськвиконкому розглянули зміни до міського бюджету, які будуть виноситись на розгляд чергової сесії міської ради.  Також обговорили Положення про призначення управителя з управління багатоквартирним будинком. Нагадаємо, що відповідно до змін у чинному законодавстві, визначено  порядок призначення управителя багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.
Як повідомив міський голова Золочева Ігор ГРИНЬКІВ, до Золочівської міської ради ще у минулому році поступали пропозиції від управительських компаній з міст Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро.
– Найкраще для мешканців багатоквартирних будинків об‘єднуватись та створювати ОСББ. Ті мешканці, котрі ще не створили об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків, мають усвідомити, що потрібно брати на себе відповідальність за їхнє спільне майно і самим господарювати у своїх будинках. У Золочеві управительської компанії немає. І тому очевидно, що це буде компанія з іншого міста, яка отримуватиме квартплату та розпоряджатиметься нею на власний розсуд.
Окрім того, було переглянуто тарифи на вивезення твердих побутових відходів ТзОВ «Еко Баланс Золочів». Відтак, тариф для мешканців багатоквартирних будинків ціна зміниться з 7 грн. 10 коп. до 12 грн. 50 коп., а для мешканців приватного сектора з 10 грн. 90 коп. до 13 грн. 30 коп.
МКП «Золочівводоканал» звернулось до міськвиконкому про безоплатну передачу на баланс ОСББ «Наш дім 45» (вул. Львівська, 45) насосні станції в комплекті для підвищення тиску води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама