На крок попереду

nus.in.ua, 20 жовтня 2016, 13:54
0
246
Роздрукувати
На крок попереду

 

 

 
У вівторок, 18 жовтня, у сесійній залі Золочівської міської ради відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що реалізовується у Золочеві за сприяння ЄС/ПРООН, які змогли реалізувати свої проекти у минулому році.
–  Проект  непростий не тільки за вимогами, але й за звітністю, – сказав заступник міського голови Золочева Богдан РИБАХА. – Однак сьогодні об‘єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, які пройшли цей шлях, знаходяться на крок попереду тих ОСББ, які тільки визначаються у своєму рішенні взяти участь у Проекті. Приємно, що таких ОСББ, які зуміли у минулому році реалізувати у себе проекти з капітального ремонту чи то даху, чи то фасаду, чи водопроводу, є аж вісім. Переконаний, що і ті ОСББ, які беруть участь у Конкурсі цьогоріч вдало доведуть все до завершення. Бачу, що мешканці мають бажання спільними зусиллями змінювати своє життя на краще, розуміють, що це їхнє житло і не бояться брати на себе відповідальність.
Окрім того, обласний кооординатор Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ірина Галайко, спільно з муніципальним координатором  Христиною Піддубною провели навчальний семінар із цьогорічними учасниками Проекту ЄС/ПРООН.
Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама