Золочів - екологічно чистий населений пункт

nus.in.ua, 2 липня 2015, 15:56
0
901
Роздрукувати
Золочів - екологічно чистий населений пункт

 30 червня під час засідання сесії Львівської обласної ради голова ради Петро Колодій та голова облдержадміністрації Олег Синютка вручили дипломи переможцям щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт».
Для заохочення місцевих рад Львівщини в роботі з поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля було визначено 25 призових місць. У ІІ категорії (міста районного значення) перемогу отримала Золочівська міська рада. Вітаючи міського голову Ігоря Гриньківа із відзнакою, запитуємо про суть конкурсу.
– Це перемога громади міста Золочева, не лише колективу Золочівської міської ради. Це заслуга наших комунальників, котрі щодня, не покладаючи рук, працюють над озелененням, докладають чимало зусиль для того, щоб місто було чистим та охайним. Це заслуга підприємства «Золочів Еко Баланс», котре займається збиранням твердих побутових відходів, підприємців, котрі допомагають нам у благоустрої міста, всіх тих мешканців, котрі люблять своє місто і дбають про нього. Щиро дякую їм усім. Це наша спільна праця.
– Це не перша перемога Золочева цьогоріч.
– Так, цьогоріч ми перемогли у дев‘яти номінаціях Конкурсу мікропроектів, які проводила Львівська обласна рада. Відтак, завдячуючи цій перемозі, ми залучили на потреби нашої громади з обласного бюджету кошти у розмірі 640 тис. грн. За ці кошти, як співфінансування, ми змогли замостити тротуар на вулиці Спортивній, будуємо три універсальні спортивні майданчики, облаштували прилеглу територію міського центру здоров‘я «Спорт для всіх». Також за рахунок перемоги у цьому конкурсі проводимо капітальний ремонт вуличного освітлення на шести вулицях – Джерельній,                                                                                  О. Безпалька, І. Франка, Р. Дурбака, Пачовського, Перемоги. Проведемо заміну частини вікон у ДНЗ № 7 «Веселка» та встановимо дорожні інформаційні знаки.
– Ще одним здобутком Золочівської міської ради є перемога у конкурсі «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
– З-поміж усіх міст Львівщини перемогу у цьому конкурсі здобули Золочів та Дрогобич. Конкурс проводиться спільно Європейським Союзом та ПРООН та спрямований на капітальний ремонт житла об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків. Цей проект розраховано на три роки і впродовж цього періоду організаторами конкурсу нам буде виділено десь приблизно по 62 тисячі доларів за умови нашого співфінансування та співфінансування мешканцями цих багатоквартирних будинків. Вже робимо перші кроки у реалізації цього проекту і до кінця 2015 року зможемо вирішити найнагальніші проблеми, котрі постають перед окремими ОСББ. Вірю, що все нам вдасться, і ми зможемо об'єднати наші зусилля та фінансові ресурси на капітальний ремонт найнеобхіднішого у будинках.
Леся ГОРГОТА
Фото автора
 
 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама