У Золочеві на бульварі Сковороди вкладають бруківку

nus.in.ua, 23 жовтня 2015, 16:27
0
431
Роздрукувати
У Золочеві на бульварі Сковороди  вкладають бруківку

У понеділок, 20 жовтня,  у Золочеві  на бульварі Сковороди розпочали встановлювати дорожні бордюри, а також замощувати дорожнє покриття базальтовою бруківкою.
Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова Золочева:
– Замощенню бульвару Сковороди бруківкою передувала тривала і наполеглива праця. Не менше праці нас чекає попереду, бо маємо провести реконструкцію площі Вічевої та перейти до комплексної реконструкції вулиці Героя України Степана Бандери. Був приємно вражений світлинами із особистого архіву Нобелівського лауреата Роальда Гофмана, котрий нещодавно на моє запрошення побував у нашому місті. На одній із світлин – його батько, інженер за фахом, та робітники, котрі прокладають бруківку на вулиці Ягелонського (тепер Героя України Степана Бандери) (фото внизу). Вважаю справою честі замостити вулицю Героя України Степана Бандери базальтовою бруківкою. Тут нас чекає також багато праці, адже слід провести заміну всіх комунікацій, збільшити проїзну частину та влаштувати гарну та комфортну пішохідну зону. Вірю, що це нам вдасться.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама