Ще один світлий штрих

nus.in.ua, 10 лютого 2015, 14:17
0
284
Роздрукувати
Ще один світлий штрих

Цього тижня у життя вулиць нашого міста додали ще один світлий штрих – освітили перехрестя вулиць Героя України Степана Бандери – Бродівська, також встановили ліхтарі на вулиці Степана Бандери біля пам‘ятника Тарасу Шевченкові.

Михайло КОРОВЕЦЬКИЙ, головний інженер Золочівського МВ ЖКП:

–          Минулого тижня, 29 січня, силами комунального підприємства на вулиці Героя України Степана Бандери провели ремонт вуличного освітлення, заміну ліхтарів (див. фото зліва). А цього тижня уже біля пам‘ятника Тарасу Шевченкові встановили 12 ліхтарів, які освітлюють площу та органічно вписуюються у проект її реконструкції. Також були незручності на пішохідному переході на вулиці Бродівській. 3 лютого працівники Золочівського МВ ЖКП встановили на Будинку побуту прожектор саме для освітлення пішохідного переходу.

Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама