Тривають роботи на бульварі Сковороди у Золочеві

nus.in.ua, 31 липня 2015, 11:14
0
575
Роздрукувати
Тривають роботи на бульварі Сковороди у Золочеві

 

У Золочеві тривають роботи на бульварі Сковороди. Про хід будівельних робіт розповідає міський голова Золочева Ігор ГРИНЬКІВ:
– Ми продовжуємо роботи на бульварі Сковороди. Зараз будівельники працюють перед головним входом до Костелу Успіння Пресвятої Богородиці. Саму площу перед костелом буде трохи розширено, замощено каменем. Попередньо ми вже розповідали про те, що працюємо над відновленням втрачених скульптур Марії та Йосифа. Також обговорюємо варіанти встановлення фонтану на цьому бульварі. Роботи на цьому фрагменті плануємо завершити ще в цьому році і перейти до завершального етапу проекту – реконструкції площі Вічевої з прилеглою частиною вул. М. Шашкевича та вул. І. Мазепи, перехрестя вулиць С. Бандери і Бродівської.

Леся ГОРГОТА

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама