ОДПІ
16:01, 24 тра 2017
737
0

Про новації податкового законодавства - за „круглим столом”

Про новації податкового законодавства - за „круглим столом”
Gazeta
Фото: НУС

З метою роз’яснення норм податкового законодавства в Золочівському відділенні Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч «за круглим столом» керівника відділення Романа Дениса та суб’єктів господарювання району.

В ході заходу розглядались питання наповнення бюджетів усіх рівнів та застосування положень Податкового кодексу. Особливу увагу зосереджено на місцевих податках і зборах, зокрема платі за землю, податку на нерухоме майно та акцизному податку. Також проінформовано про новації законодавства щодо внесених змінпостановою КМ України від 26.04.2017 №341 до порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних. Зокрема, реалізовано механізм зупинення реєстрації податкових накладних у ЄРПН відповідно до пункту 201.16 Податкового кодексу; визначено перелік перевірок, які здійснюватимуться в автоматизованому режимі після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС.

Крім цього, обговорено актуальні питання виплати мінімальної заробітної плати, гарантій її забезпечення, відповідальності за порушення трудового законодавства.

Зустріч відбулась у форматі конструктивного діалогу.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.