Про новації податкового законодавства - за „круглим столом”

nus.in.ua, 24 тра 2017, 16:01
0
67
Роздрукувати
Про новації податкового законодавства - за „круглим столом”

З метою роз’яснення норм податкового законодавства в Золочівському відділенні Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч «за круглим столом» керівника відділення Романа Дениса та суб’єктів господарювання району.

В ході заходу розглядались питання наповнення бюджетів усіх рівнів та застосування положень Податкового кодексу. Особливу увагу зосереджено на місцевих податках і зборах, зокрема платі за землю, податку на нерухоме майно та акцизному податку. Також проінформовано про новації законодавства щодо внесених змінпостановою КМ України від 26.04.2017 №341 до порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних. Зокрема, реалізовано механізм зупинення реєстрації податкових накладних у ЄРПН відповідно до пункту 201.16 Податкового кодексу; визначено перелік перевірок, які здійснюватимуться в автоматизованому режимі після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС.

Крім цього, обговорено актуальні питання виплати мінімальної заробітної плати, гарантій її забезпечення, відповідальності за порушення трудового законодавства.

Зустріч відбулась у форматі конструктивного діалогу.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама