На зустрічі з бізнес - спільнотою Золочівщини

nus.in.ua, 10 жовтня 2016, 16:37
0
121
Роздрукувати
На зустрічі з бізнес - спільнотою  Золочівщини

В Золочівському відділенні Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч керівника відділенняРомана Дениса з фізичними особами – підприємцями Золочівщини.

Під час зустрічі розглядались актуальні питання щодо запроваджених змін податкового законодавства. Особливу увагу приділили спрощеній системі оподаткування, акцизному податку в роздрібній торговельній мережі, адмініструванню єдиного соціального внеску.

Проінформовано про затвердження Кабінетом Mіністрів України проекту змін до Податкового кодексу щодо спрощення адміністрування податків. Зокрема, пропонується розширити перелік витрат фізичної особи - підприємця на суму орендної плати за користування земельними ділянками та плати за ліцензії, можливість амортизації основних засобів, які використовуються в діяльності. Також законопроект передбачає введення податкових канікул терміном на 5 років для новоствореного і існуючого малого і середнього бізнесу.

Крім цього, акцентувалася увага представників бізнесу і на необхідності легалізації зайнятості населення та відмови від зарплати "у конвертах”. Роботодавцям нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору.

Після закінчення заходу податківці відповіли на запитання присутніх та нагадали про можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщенні на веб-порталі ДФС України.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама