ОДПІ
10:45, 21 січня 2016
881
0

До уваги платників податків!

До уваги платників податків!
Gazeta
Фото: НУС

Відповідно до вимог постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Головному управлінніДФС у Львівській області була створена Громадська рада.

Оперативними робочими органами Громадської ради є постійні комісії: Кадрова комісія, Узгоджувальнакомісія, комісія з питань податкової політики, комісія з питань митної політики, комісія з питань впровадження електронних сервісів та інформаційних технологій.

З метою налагодження системного діалогу з фіскальною службою Громадська рада зініціювала проведення членами постійно діючих комісій щоденний прийом громадян ( директорів, бухгалтерів, працівників, тощо) з 14 год. до 17 год. 30 хв. (адреса: м.Львів, вул.Стрийська, 35, каб. 103а) щодо питань роботи територіальних органів Головного управління ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС.

Зокрема, увагу буде приділено питанням сумлінного виконання державними службовцями своїх службових обов’язків, недопущення незаконних дій посадовими особами податкових органів щодо суб’єктів підприємницької діяльності; розгляду заяв за зверненнями платників податків спірних питань у їх відносинах із органами державної фіскальної служби, які можуть стосуватися донарахування податкових зобов’язань, штрафних (фінансових) санкцій, порушення прав платника податків; створення умов для надання якісних електронних сервісів для платників податків та впровадження інформаційних технологій; вирішення проблемних питань, які виникають у експортерів, імпортерів або вдосконалення митного законодавства, тощо

 

Довідково: cвої зауваження та пропозиції можна надсилати на електронну адресу: radadfs@ukr.net або надавати по телефону: +380676758000.

Сторінка у Facebook: Громадська рада при ДФС у Львівській області.

 

ГДІ з питань комунікацій

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.