У Центрі обслуговування платників надано понад 10 тисяч послуг

nus.in.ua, 24 березня 2015, 16:04
0
230
Роздрукувати
У  Центрі обслуговування платників надано   понад 10 тисяч послуг

Задва місяці 2015 року у Центрі обслуговування платників головного офісу Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 10461 послугу. Найбільша їх частка, а саме 7969 – це послуги з приймання податкової звітності та звітності з єдиного соціального внеску від юридичних та фізичних осіб.

З приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків звернулося 425 платників. Також працівниками Центру зареєстровано 72 розрахункових книжки, 54 книги обліку розрахункових операцій, 83 книги обліку доходів і витрат, видано 103 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС,а також 128 інших дозвільних документів.

Крім цього, при відвідуванні Центру 401 платник отримав особисті консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама