Золочівські податківці навчають студентів

nus.in.ua, 1 квітня 2015, 11:03
0
266
Роздрукувати
Золочівські податківці навчають студентів

Нещодавно начальником відділу реєстрації платників та електронних сервісів Золочівської ОДПІІриною Тедеївною Лазорчик проведено лекцію з питань реформування податкової системи та декларування доходів громадян у Золочівському коледжі Львівського національного аграрного університету.

На початку лекції І. Лазорчик розповіла, що з 1 січня 2015 року вступила в силу податкова реформа, яка внесла зміни до податкового законодавства України щодо скорочення кількості податків, спрощення їх адміністрування, зменшення податкової звітності, запровадження мораторію на проведення перевірок, та інше.

Посадовець роз’яснила студентам про порядок проведення державної реєстрації суб’єктів господарювання та особливості справляння єдиного податку, податку на нерухомість та акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Ірина Тадеївна звернула увагу на те, що оподаткування, крім обов’язку сплати податків, передбачає реалізацію права платників податку на податкову знижку, що є важливим для тих студентів, які навчаються на комерційній основі. У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

 

Студенти також ознайомилися з роботою Центру обслуговування платників, адміністративними послугами, що надаються у ЦОПі та функціонуванням електронних сервісів ДФС, які розміщено для платників податків на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua , серед яких також сервіс «Декларування on-line».

Наприкінці лекції посадовець відповіла на запитання студентів та викладачів, висловила сподівання, що інформація, яку вони отримали, буде не тільки цікавою, а й досить корисною.

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама