Новини Золочівщини
20:00, 01 серпня 2014
1455
0

Найкраще єднання – єднання громад

Найкраще єднання –  єднання громад
Admin
Фото: НУС

У Золочеві з офіційним візитом перебуває делегація з міста Шьонінген (Німеччина) на чолі з депутатом двох рівнів Вольфгангом Гофманом. «Ми приїхали віддати шану і честь героям Небесної сотні і боротьбі українського народу за достойне майбутнє, за європейські цінності,» – зазначив Вольфганг Гофман. У понеділок, 21 липня, гостей офіційно вітали у стінах Золочівської міської ради міський голова Ігор Гриньків, депутати міської ради та члени виконкому.

– Це є наш зовнішній вияв підтримки, – заявив пан Гофман. – Ми прибули у Золочів, щоби засвідчити, що протягом усього цього нелегкого для України та й Золочева часу Шьонінген співчував і подумки був разом з українським народом. Ми глибоко вражені тією мужністю та силою, яку проявили громадяни України у боротьбі за свободу та гідність.

Оксана Криницька, голова товариства «Золочів – Шьонінген: партнери»:

– Нам дуже приємно, що співпраця триває. З перших днів українського Майдану ми відчували Вашу підтримку, ми знали, що Ви разом з нами. Ми дуже цінуємо вашу підтримку. Також дякуємо за допомогу дітям-сиротам та сприяння у розвитку спорту. Нам приємно, що Ви бачите, як з кожним днем змінюється обличчя нашого міста. І міська рада, і товариство «Золочів – Шьонінген: партнери» раді вітати Вас знову і знову у Золочеві.

Також гостей вітав і міський голова 1994-2002 рр. Ярослав Максимович, який, власне, закладав підвалини такої плідної і тривалої співпраці між містами.

– Попередня наша зустріч відбувалась у цьому залі у жовтні минулого року. Ця зустріч мала зовсім інший характер: обнадійливий, піднесений. Сьогодні ми маємо зовсім іншу ситуацію, коли гинуть наші діти, ллється невинна кров. Проте я завжди вважав і вважаю, що найкраща дружба, найкраще єднання, це коли єднаються громади. І ми маємо хороших, добрих побратимів, яким я щиро вдячний за те, що у такий складний час Ви разом із нашою громадою. Також Вольфганг Гофман обговорив ситуацію, яка склалась у місті та районі із міським головою Ігорем Гриньківим.

Ігор Гриньків, міський голова м. Золочева:

–Дякую, що у такий скрутний для України час наші побратими із м. Шьонінген знайшли можливість приїхати і морально підтримати нас. Це прояв справжньої дружби. Ще минулого року під час нашої зустрічі ми мали ряд амбітних планів щодо того, що зробити у місті, як поглибити співпрацю із Шьонінгеном. А вже сьогодні маємо зовсім протилежну ситуацію. На фоні скорочення видатків з Державного бюджету та скерування коштів на потреби війська, розуміємо, що усі наші плани є другорядними, а першочерговими мають стати захист нашої держави, потреби військових та соціальний захист їхніх сімей. Ситуація, яка склалась, не дозволяє зараз їхати у Шьонінген. Уже вкотре перепрошую бургомістра м. Шьонінген і думаю, що усі з розумінням віднесуться до цього.

Вольфганг Гофман, депутат міської ради м. Шьонінген:

– Ще у кінці вересня ми обговорювали спільні плани розвитку міста. А сьогодні ми тут, з вами сумуємо з приводу подій, які відбуваються в Україні. Ми не могли уявити, що становище в Україні є настільки тривожним. І це нас також хвилює. Віримо, що Україна гідно пройде це випробовування і здобуде перемогу у цій нелегкій боротьбі за незалежність.

Після офіційного прийому у стінах Золочівської міської ради представник німецької сторони Вольфганг Гофман та міський голова Золочева Ігор Гриньків віддали шану героям Небесної сотні, поклавши вінок із словами співчуття від громади Шьонінгена до пам’ятного знака на площі Незалежності.

Також у рамках візиту гості зустрілись із головою Золочівської райдержадміністрації Іваном Стецюком, побували у ДПЗВ «Сокіл», Золочівському замку. Цікавив їх і бойовий дух військових Навчального центру Національної гвардії України.

 

 

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.