Дякуємо за відвагу

nus.in.ua, 17 жовтня 2014, 02:22
0
643
Роздрукувати
Дякуємо за відвагу

7 жовтня золочів‘яни вкотре зустрічали героїв, які провернулись із зони виконання антитерористичної операції. Більше місяця ці мужні чоловіки провели на Сході нашої держави, зокрема неподалік міста Щастя. А вже у вівторок старшого лейтенанта Іллю Шандра, прапорщиків Володимира Скляра та Василя Петришина зустрічали у Навчальному центрі НГУ з короваєм та квітами, тепло вітали мужніх воїнів із прибуттям на рідну землю рідні, близькі, колеги. Це саме той момент, коли обійми найщиріші, а поцілунки найпалкіші.

Також привітати воїнів прийшли заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький та міський голова міста Золочева Ігор Гриньків.

– Сьогодні особливо приємно вітати від імені всього району наших героїв, які мужньо захищали нашу державу, – звернувся до присутніх Роман Сухецький. – Щиро дякую Вам за мужність, за відвагу. Вдячний Вашим сім’ям, які чекали Вас, молились, підтримували. Дякую усій золочівській громаді, яка підтримує армію та допомагає збройним силам. Вдячний усім, хто долучається до нашої майбутньої перемоги.

– Приємно сьогодні вкотре зустрічати наших героїв. Дорогі хлопці, громада нашого міста дякує вам за те, що мужньо захищаєте нашу державу, – зазначив міський голова міста Золочева Ігор Гриньків. Також міський голова вручив героям сувенірні тарілки із світлинами Навчального центру Національної гвардії України від мистецького салону "Вернісаж".

Традиційно вітали героїв  та подякували Богу і хлопцям за те, що вони повернулися живими, а також за мужність та героїзм священики о. Михайло Сукмановський та о. Юрій Галабуда, які самі уже не один раз супроводжували наших бійців на війну.

Війна залишить на кожному з них важкий відбиток: тавро війни. Можливо, вже скоро вони знову підуть боронити рідну Україну. Утім, після пекла, яке вони пережили, це вже не так страшно.

Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама