Малюнок-фреска біля церкви Святого Миколая

nus.in.ua, 11 квітня 2014, 23:46
2
1483
Роздрукувати
Малюнок-фреска біля церкви Святого Миколая

Минулого тижня на стіні біля сходів поруч з церквою Святого Миколая з‘явився прекрасний малюнок-фреска. Про ідею та її втілення в життя розповідає керівник гуртка «Образотворчого мистецтва» ЦДЮТ Оксана КИРИЛОВА:

– Ідею малюнку-фрески на стіні біля сходів церкви Святого Миколая нам запропонувала одна із прихожанок церкви Галина Луценко, а колишній завуч з виховного роботі ЗОШ № 3 Ірина Федорівна Грабовська (знаючи наші малюнки виконані на стінах французьких будинків) звернулась з цією ідеєю до нашого гуртка «Образотворчого мистецтва» ЦДЮТ. Небайдужі громадяни нашого міста сприяли чим могли – коштами, цементом, фарбами й робочими руками у ремонті цієї стіни. Ідея композиційного задуму нашої роботи виникла цілком спонтанно на малюнку зображено Святого Миколая (на честь назви церкви), архангела Михаїла, ангелів, Великдень та Різдво, зиму та весну.

Дякую усім моїм гуртківцям, які були залучені до роботи, а саме Наталі Карабін, Оксані Войтків, Надії Марценюк, Анастасії Целяр, Анастасії Лаврів, Оксані Поцілуйко, Христині Болюбаш, Софії Джулі, Ірині Кравець, Софії Ковалик, Юлі Ковалик, Ростиславу і Вікторії Крупніцьким, Юліані Тодіраш, Павлу Лазарєву, Ірині Пітушевській, Марії Гурнацькій, Ігорю Гнатіву, Андрію Римарчуку, Ярославу Налужному і, звичайно, директору ЦДЮТ Ользі Адамівні Петришин за підтримку та розуміння. Щиро сподіваюсь, що громаді міста сподобається наш малюнок-фреска.

Ось так неприваблива стіна перетворилась на чудову фреску. І подумалось: якщо кожен золочів'янин зробить щось безкорисливо для свого міста, яким гарним воно стане.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: фреска, газета, №19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Вікторія — 14 квітня 2014 21:05
Молодці!Дуже хороша справа! Ця стіна давно "просила",щоб її прикрасили! laughing  
Пользователь offline Admin — 19 квітня 2014 16:09
Цитата: Вікторія
Молодці!Дуже хороша справа! Ця стіна давно "просила",щоб її прикрасили! laughing  

 
Підтримую, гарна робота!  laughing

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама