Національний банк майбутнього очима дітей

nus.in.ua, 2 тра 2014, 00:15
0
1129
Роздрукувати
Національний банк майбутнього очима дітей

Як розповіла нам керівник зразкового гуртка «образотворчого мистецтва» ЦДЮТ Оксана Кирилова, третій рік поспіль Національний банк України протягом березня-квітня 2014 року проводить Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків. З метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей, управління Національного банку України у Львівській області спільно із Департаментом освіти та науки облдержадміністрації, провели перший етап ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Національний банк майбутнього». Для участі у конкурсі до Львівського управління банку надійшло понад 160 творчих робіт юних художників віком від 6 до 15 років майже з усіх куточків нашої області.

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі, зокрема, Голова спілки художників Львівщини Олег Микита, а також представники управління НБУ у Львівській області на чолі з куратором конкурсу, начальником відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин управління НБУ Володимиром Васютою. За рішенням журі визначено трьох переможців конкурсу.

Однією з переможців конкурсу стала вихованка Оксани Кирилової Наталя Карабін. Її малюнок надісланий у НБУ для участі у фінальному етапі конкурсу. Ця творча робота увійде до альбому та календарів Національного банку України на 2015 рік, а також буде експонуватись на пересувній виставці у кожному територіальному управлінні НБУ. Переможниця першого етапу конкурсу Наталя Карабін та її наставниця (на фото) нагороджені дипломами та цінним призом.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: НБУ, банк, газета, 22 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама