Малюнок-фреска – подарунок Золочеву

nus.in.ua, 7 жовтня 2014, 23:35
0
960
Роздрукувати

Минулого тижня на стіні у подвір’ї ЗОШ № 3 з‘явився прекрасний малюнок-фреска. Про ідею та її втілення в життя нам розповіли керівники гуртків  «Образотворчого мистецтва» Оксана Кирилова  та «Палітра» ЦДЮТ Галина Гевко, які взяли активну участь у виконанні цього проекту:

«Велике дякую хочеться сказати за підтримку директорам шкіл, а саме директору ЗОШ № 3 Василю Любинецькому та директору ЦДЮТ Ользі Петришин, які з розумінням віднеслися до цього проекту й усіляко сприяли у процесі роботи. Зініціював цей проект начальник Управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Володимир Бартошик та придбав усі необхідні матеріали та фарби, провів підготовчі роботи. Йому висловлюємо особливу подяку за таку грандіозну підтримку юних талантів та віру у їхні творчі сили й таланти. Для роботи  залучалися діти усіх золочівських шкіл, які відвідують гуртки ЦДЮТ, найбільше було учнів ЗОШ № 3, оскільки проект був реалізований на подвір’ї цієї школи, також активну участь брали учні ЗОШ № 2, Золочівського економічного ліцею та ЗОШ № 1. І, звичайно, з радістю відгукнулися  й долучилися випускники ЦДЮТ зразкового гуртка «Образотворчого мистецтва», які сьогодні уже є студентами різноманітних художніх вузів».

Керівник гуртка «Образотворчого мистецтва» Оксана Кирилова виконала ескізи, у яких відображено частинку української культури і народного мистецтва, передано чотири пори року, які плавно переходять один від одного у яскравому українському національному колориті.

 Ось так звичайнісінька стіна перетворилась на прекрасну фреску, яка прикрасила шкільне подвір'я і наше місто. Нагадаємо, що у квітні цього року гуртківці на стіні біля сходів поруч з церквою Святого Миколая також намалювали чудовий малюнок-фреску.

Ірина Домарецька

ТЕГИ: малюнок, фреска, Золочів, діти, газета, 44 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама