Нове життя старих контейнерів

nus.in.ua, 2 червня 2014, 00:52
0
521
Роздрукувати
Нове життя старих контейнерів

Ще одну цікаву ідею втілили у життя вихованці зразкового гуртка «Образотворчого мистецтва» ЦДЮТ під керівництвом Оксани Кирилової – вони чудово розмалювали старі сміттєві контейнери.

– Цією цікавою ідеєю ми завдячуємо міському голові Золочева Ігорю Гриньківу, він запропонував нам розмалювати й таким чином оновити старі смітники, – розповідає Оксана Кирилова. – Гуртківці з радістю підтримали цю ідею, адже творчим людям до вподоби, щось незвичне і не типове для всіх інших.

Нам привезли старі смітники, працівники МВ ЖКП їх поґрунтували і виділили фарби. Смітники мають бути встановлені у міському парку «Здоров‘я» біля озера, хочемо таким чином навчити наших мешканців та гостей міста не смітити, можливо неординарні смітники заохочуватимуть не смітити і привертатимуть до себе увагу.

 

 Нове життя старих контейнерівНове життя старих контейнерів

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: сміття, малюнок, газета, 26 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама