Новини Золочівщини
Зустріч із командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі» Олександром Ябчанкою
![Зустріч із командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі» Олександром Ябчанкою](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1712214622_434373409_832397218927998_1837268932714486864_n.jpg)
«Відверто про війну» говорили сьогодні під час зустрічі із командиром роти «Гонор» відомого батальйону «Вовки Да Вінчі» 59 ОМБ Олександром Ябчанкою у Золочівській міській бібліотеці ім. І. Франка.
Історія батальйону тісно повʼязана з постаттю засновника та першого командира батальйону, людиною, що надихає нас на подвиги, героєм України, легендою та другом – Дмитром Коцюбайлом, позивний Да Вінчі.
Під керівництвом Дмитра штурмова рота в складі Добровольчого українського корпусу «Правий Сектор» із 2014 року брала участь у найгарячіших точках фронту на Донеччині та Луганщині. Саме завдяки Да Вінчі підрозділ став одним із найефективніших у країні.
З початком повномасштабного вторгнення бойова група «Вовки Да Вінчі» стала батальйоном, що офіційно вступив до лав ЗСУ. Брали участь у боях на Донеччині: у Соледарі, Берестовому, Серебрянці, Володимирівці та Бахмуті; на Луганщині – у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Білогорівці, Кремінній. Також брали участь у звільненні Харківщини: Балаклії, Ізюму, Куп’янську.
Да Вінчі загинув у березні 2023 в районі Бахмута внаслідок ворожого артобстрілу. Ми й далі щодня доводимо, що гідні продовжувати його справу.
Батальйон «Вовки да Вінчі» – один із найдосвідченіших батальйонів – 10 років реальних боїв. Безпека побратимів – пріоритет. Ніхто з воїнів не допускається до роботи, допоки не буде на 100 % готовим до виконання завдань. Кожен проходить ретельну підготовку, якість якої визнають іноземні інструктори з провідних армій світу.
А ще у батальйоні з найкращих медичних служб у країні Вовки Да Вінчі – «УЛЬФ». Професійні медики та сучасне обладнання забезпечують оперативну стабілізацію та транспортування поранених.
Вовки Да Вінчі – це підрозділ ЗСУ, тому тут – повний соціальний пакет: зарплата, відпустки, медичне страхування тощо. Крім того, кожен боєць забезпечується всім необхідним спорядженням.
У батальйоні гарантуються права людини, гідні умови праці та відпочинку. Тут поважають кожного.
Якщо національна свідомість, відвага і жага нищити ворога – це про вас, заповнюйте гугл-форму, проходьте відбір, щоб пліч-о-пліч битись проти ворога.
Історія батальйону тісно повʼязана з постаттю засновника та першого командира батальйону, людиною, що надихає нас на подвиги, героєм України, легендою та другом – Дмитром Коцюбайлом, позивний Да Вінчі.
Під керівництвом Дмитра штурмова рота в складі Добровольчого українського корпусу «Правий Сектор» із 2014 року брала участь у найгарячіших точках фронту на Донеччині та Луганщині. Саме завдяки Да Вінчі підрозділ став одним із найефективніших у країні.
З початком повномасштабного вторгнення бойова група «Вовки Да Вінчі» стала батальйоном, що офіційно вступив до лав ЗСУ. Брали участь у боях на Донеччині: у Соледарі, Берестовому, Серебрянці, Володимирівці та Бахмуті; на Луганщині – у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Білогорівці, Кремінній. Також брали участь у звільненні Харківщини: Балаклії, Ізюму, Куп’янську.
Да Вінчі загинув у березні 2023 в районі Бахмута внаслідок ворожого артобстрілу. Ми й далі щодня доводимо, що гідні продовжувати його справу.
Батальйон «Вовки да Вінчі» – один із найдосвідченіших батальйонів – 10 років реальних боїв. Безпека побратимів – пріоритет. Ніхто з воїнів не допускається до роботи, допоки не буде на 100 % готовим до виконання завдань. Кожен проходить ретельну підготовку, якість якої визнають іноземні інструктори з провідних армій світу.
А ще у батальйоні з найкращих медичних служб у країні Вовки Да Вінчі – «УЛЬФ». Професійні медики та сучасне обладнання забезпечують оперативну стабілізацію та транспортування поранених.
Вовки Да Вінчі – це підрозділ ЗСУ, тому тут – повний соціальний пакет: зарплата, відпустки, медичне страхування тощо. Крім того, кожен боєць забезпечується всім необхідним спорядженням.
У батальйоні гарантуються права людини, гідні умови праці та відпочинку. Тут поважають кожного.
Якщо національна свідомість, відвага і жага нищити ворога – це про вас, заповнюйте гугл-форму, проходьте відбір, щоб пліч-о-пліч битись проти ворога.