Обмін цікавого професійною інформацією

nus.in.ua, 28 грудня 2017, 12:23
0
134
Роздрукувати
Обмін цікавого професійною інформацією

14 грудня 2017 року на базі Золочівського професійного ліцею під егідою навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Львівської області відбувся навчально-практичний семінар «Стимулювання пізнавальних інтересів і мотивів навчальної діяльності на уроках теоретичного і виробничого навчання».
У роботі семінару активну участь взяли майстри виробничого навчання та викладачі десяти навчальних професійно–технічних закладів будівельного профілю області.
Відкрили семінар методист НМЦ ПТО у Львівській області В. Б. Гузюк та директор Золочівського професійного ліцею І. З. Смолин.
У рамках семінару майстер виробничого навчання Золочівського професійного ліцею Р. І. Пастернак провів відкритий урок виробничого навчання у групі № 104 (професія муляр , юштукатур, пічник) по темі: «Мурування паливника».
У читальній залі бібліотеки викладач ліцею Р. І. Ружило провела учнівську конференцію «Історія винаходу та розвитку опалення», а викладач Олеського професійного ліцею В.  І. Василів зачитала доповідь про історичні аспекти професії муляр. Цікаві та змістовні доповіді викладачів та учнів супроводжувалися показом слайд-шоу. Окрім того, учасники семінару переглянули фільм «Український фен-шуй української хати».
Методист НМЦ ПТО у Львівській області В. Б. Гузюк ознайомила присутніх з інформацією щодо особливостей викладання спецдисциплін у 2017 –2018 навчальному році.
Загалом слухачі семінару мали можливість обмінятися цікавою професійною інформацією зі своїми колегами, ознайомитися з навчально-технічною та матеріальною базою Золочівського професійного ліцею.
Закінчився семінар екскурсією у Золочівський замок.

Роман Пастернак

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама