Новини Золочівщини
01:30, 27 грудня 2013
1104
1

ВІДКРИЛАСЬ ПЕРША НА ЛЬВІВЩИНІ ОНОВЛЕНА ПІДСТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ВІДКРИЛАСЬ ПЕРША НА ЛЬВІВЩИНІ ОНОВЛЕНА ПІДСТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
Admin
Фото: НУС
У контексті реформування охорони здоров'я, відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу», 19 грудня, у Золочеві, на вул. Ак. Павлова, 48, відбулось відкриття та освячення першої оновленої підстанції екстреної медичної допомоги на Львівщині, робота якої спрямована на надання своєчасної та швидкої допомоги жителям нашого міста та району.
«Робота центру спрямована на надання своєчасної та швидкої допомоги населенню, адже бурхливий розвиток цивілізації вписується у наше повсякденне життя не тільки новітніми досягненнями, але, як це не парадоксально, збільшенням кількості катастроф, аварій. На Львівщині, як і на всій території України, є багато потенційно небезпечних об’єктів, що при певних обставинах можуть викликати загрозу для здоров'я та життя населення,» – зазначив начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко.
Золочівська підстанція ЕМД розташована у виділених окремих приміщеннях на базі місцевої ЦРЛ. Для належного функціонування підстанції у відповідності до санітарно-гігієнічних норм та вимог з техніки безпеки для такого виду діяльності у приміщеннях проведений капітальний ремонт, закуплені меблі і створені належні робочі місця для персоналу. Всі ремонтні роботи у приміщеннях проводилось силами працівників підстанції.
Участь у заході взяли: директор Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ростислав Ступницький, завідувач навчально-тренувального відділу центру медицини катастроф Людмила Гера, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, міський голова Золочева Ігор Гриньків, головний лікар Золочівської ЦРЛ Ярослав Бойко, начальник Навчального центру ВВ МВС України Михайло Кулик та інші. Голова Львівської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України Юрій Білий нагородив грамотами Юрія Пацюрка та голову профспілкової організації установи Людмилу Геру за високий професіоналізм в організації роботи служби екстреної медичної допомоги Львівської області.


Наталія ГУРСЬКА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.