ВІДКРИЛАСЬ ПЕРША НА ЛЬВІВЩИНІ ОНОВЛЕНА ПІДСТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

nus.in.ua, 27 грудня 2013, 01:30
1
530
Роздрукувати
ВІДКРИЛАСЬ ПЕРША НА ЛЬВІВЩИНІ ОНОВЛЕНА ПІДСТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

У контексті реформування охорони здоров'я, відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу», 19 грудня, у Золочеві, на вул. Ак. Павлова, 48, відбулось відкриття та освячення першої оновленої підстанції екстреної медичної допомоги на Львівщині, робота якої спрямована на надання своєчасної та швидкої допомоги жителям нашого міста та району.
«Робота центру спрямована на надання своєчасної та швидкої допомоги населенню, адже бурхливий розвиток цивілізації вписується у наше повсякденне життя не тільки новітніми досягненнями, але, як це не парадоксально, збільшенням кількості катастроф, аварій. На Львівщині, як і на всій території України, є багато потенційно небезпечних об’єктів, що при певних обставинах можуть викликати загрозу для здоров'я та життя населення,» – зазначив начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко.
Золочівська підстанція ЕМД розташована у виділених окремих приміщеннях на базі місцевої ЦРЛ. Для належного функціонування підстанції у відповідності до санітарно-гігієнічних норм та вимог з техніки безпеки для такого виду діяльності у приміщеннях проведений капітальний ремонт, закуплені меблі і створені належні робочі місця для персоналу. Всі ремонтні роботи у приміщеннях проводилось силами працівників підстанції.
Участь у заході взяли: директор Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ростислав Ступницький, завідувач навчально-тренувального відділу центру медицини катастроф Людмила Гера, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, міський голова Золочева Ігор Гриньків, головний лікар Золочівської ЦРЛ Ярослав Бойко, начальник Навчального центру ВВ МВС України Михайло Кулик та інші. Голова Львівської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України Юрій Білий нагородив грамотами Юрія Пацюрка та голову профспілкової організації установи Людмилу Геру за високий професіоналізм в організації роботи служби екстреної медичної допомоги Львівської області.


Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: газета, №4, Гриньків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Яна — 31 січня 2017 18:49
Друзья, необходим Ваш совет! Запустил недавно сайт по продаже нержавеющей стали и черного металлопроката в Украине. Долго подбирал дизайн и движек но вроде как работает неплохо! Необходимы ваши комментарии. Продажа нержавейки и черного металлп дело ответственно и необходимо точно знать презентабельный сайт или нет. За комментарии ниже буду очень признателен. http://steel.in.ua/

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама