Новини Золочівщини
00:34, 18 тра 2014
1408
0

Вчились надавати домедичну допомогу

Вчились надавати домедичну допомогу
Admin
Фото: НУС

Минулого тижня у місті Золочеві в Навчальному центрі Національної гвардії України відбулись навчання з надання домедичної та медичної допомоги потерпілим. Тренінг провели начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко, завідувач навчально-тренувального відділу центру медицини катастроф Людмила Гера та інші представники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Заступник начальника Навчального центру з виховної роботи, полковник Володимир Удовиченко зазначив, що у зв’язку з напруженою ситуацією у нашій країні проведення таких тренінгів по удосконаленню навичок медичних працівників навчальних центрів є особливо актуальним.

В ході тренінгу були змодельовані ситуації, які потребують надання негайної допомоги потерпілим, а саме: проведення серцево-легеневої реанімації; надання допомоги при падінні з висоти; надання допомоги потерпілому при утопленні; надання допомоги при дорожньо-транспортній пригоді. Крім того проведено навчання з евакуації потерпілого з БТРу. Навчання проводились з штатною медичною службою та позаштатними санітарними інструкторами навчальних підрозділів.

Усі присутні на заняттях закріпили практичні навики тренуванням на макетах та людях, застосовуючи при цьому спеціальні засоби щодо надання першої медичної допомоги.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик наголосив на необхідності володіння навичками надання невідкладної домедичної допомоги не тільки медичними працівниками, а й військовослужбовцями підрозділів до приїзду швидкої допомоги. Надалі такі навчальні тренінги плануються проводити регулярно.

Працівники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відзначили високий рівень організації занять та подякували командуванню Навчального центру.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.