Вчились надавати домедичну допомогу

nus.in.ua, 18 тра 2014, 00:34
0
796
Роздрукувати

Минулого тижня у місті Золочеві в Навчальному центрі Національної гвардії України відбулись навчання з надання домедичної та медичної допомоги потерпілим. Тренінг провели начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко, завідувач навчально-тренувального відділу центру медицини катастроф Людмила Гера та інші представники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Заступник начальника Навчального центру з виховної роботи, полковник Володимир Удовиченко зазначив, що у зв’язку з напруженою ситуацією у нашій країні проведення таких тренінгів по удосконаленню навичок медичних працівників навчальних центрів є особливо актуальним.

В ході тренінгу були змодельовані ситуації, які потребують надання негайної допомоги потерпілим, а саме: проведення серцево-легеневої реанімації; надання допомоги при падінні з висоти; надання допомоги потерпілому при утопленні; надання допомоги при дорожньо-транспортній пригоді. Крім того проведено навчання з евакуації потерпілого з БТРу. Навчання проводились з штатною медичною службою та позаштатними санітарними інструкторами навчальних підрозділів.

Усі присутні на заняттях закріпили практичні навики тренуванням на макетах та людях, застосовуючи при цьому спеціальні засоби щодо надання першої медичної допомоги.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик наголосив на необхідності володіння навичками надання невідкладної домедичної допомоги не тільки медичними працівниками, а й військовослужбовцями підрозділів до приїзду швидкої допомоги. Надалі такі навчальні тренінги плануються проводити регулярно.

Працівники Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відзначили високий рівень організації занять та подякували командуванню Навчального центру.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: газета, 24 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама