Медицина катастроф допомагає військовим

nus.in.ua, 22 липня 2014, 22:04
0
523
Роздрукувати
Медицина катастроф допомагає військовим

10 липня керівництво центру екстреної медицини у Львівській області разом з медичними інструкторами прибули у Навчальний центр Національної гвардії України, що дислокується у м. Золочеві. Медики передали військовим в особі начальника Навчального центру полковника Михайла Кулика та начальника медичної служби НЦ НГУ, підполковника медичної служби Юрія Ковалика лікарські та медичні засоби, оснащення, які необхідні при наданні медичної допомоги в польових умовах: кисневі подушки, дихальну апаратуру, медичні препарати першої необхідності тощо.

Головний лікар медицини катастроф у Львівській області Юрій Пацюрко зазначив:

– Ми вважаємо своїм обов’язком у цей складний воєнний час всебічно надавати допомогу військовим, і ті засоби, які ми сьогодні привезли є засобами першої необхідності в умовах війни. З одного боку, глянувши на тренажер, хтось може іронічно усміхнутись, проте знаємо, що відпрацювавши прийоми надання екстреної медичної допомоги на цьому тренажері, наші військові не вчитимуться на поранених військових. Центр екстреної медичної допомоги працює із Навчальним центром Національної гвардії, прикордонниками, Службою безпеки України, з тими військовими. Які зараз перебувають на полігоні і проходять підготовку перед відбуттям у зону АТО, тобто з усіма структурними підрозділами і військовими формуваннями. Також працюємо і з цивільними людьми, які прагнуть навчитись надавати екстрену медичну допомогу чи то в польових умовах, в дорозі, чи за інших умов. Є такі, які добровільно хочуть навчитись і відчувають своїм обов’язком їхати разом із військовими у зону бойових дій. Усі вони проходять навчання у тренувальному центрі медицини катастроф.

Високо оцінив надану допомогу старший  фельдшер Золочівського пункту екстреної медичної допомоги Роман Потежний, наголосивши на посильній допомозі та всебічній підтримці з боку Львівського центру медицини катастроф.

– Це те, що, на нашу думку, допоможе наших військових захистити та зберегти не одне життя. Це засоби, з допомогою яких можна працювати в польових умовах. Окрім того, постійно проводяться навчання для наших військових. Так склалась доля, що ми вчимо наших бійців у той момент, коли вони уже мають все знати і вміти, сьогодні вчимося воювати та застосовувати наші знання на практиці.

Полковник Михайло Кулик висловив вдячність за сприяння та підтримку:

– Із центром екстреної медичної допомоги ми співпрацюємо досить тривалий період часу. Спеціалісти медицини катастроф регулярно проводять навчання для наших військових. Також за їхніми тренінгами ми зняли навчальний фільм. Так уже ті військові, які виїхали на Схід, виїхали підготовленими. Командування та колектив Навчального центру Національної гвардії України вдячні медикам із центру медицини катастроф за те, що знаходять час, знаходять кошти для того, щоб допомогти нам. Те, що вони роблять, рятує людські життя.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Золочів, медики, газета, 33 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама