Горджусь своїм колективом

nus.in.ua, 25 вересня 2014, 23:22
0
695
Роздрукувати

14 вересня своє професійне свято відзначали працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Напередодні свята, 12 вересня, вітали із професійним святом працівників Золочівської районної служби Буського управління експлуатації газового господарства начальник Буського УЕГГ Антон Шевців, начальник Золочівської районної служби Ігор Волков, керівник профспілкової організації Іван Ковальчук та міський голова міста Золочева Ігор Гриньків.

«Я горджуся тим, що у нас є такий колектив», – вітаючи своїх підлеглих, зазначив Ігор Волков. Він подякував усім за сумлінну працю та побажав витримки і оптимізму у цей непростий для країни час, впевненості в реалізації всіх задумів і планів.

У цей день було відзначено кращих працівників грамотами.  Через воєнні події в державі працівники відмовились від квітів та в надмір урочистостей. А до традиційних слів привітань цього дня звучали побажання миру та перемоги.  У своїх виступах гості зазначали, що колектив має чим пишатися, адже вже багато років працівники управління забезпечують безперебійне газопостачання міста та району.

– Від злагодженої роботи колективу управління значною мірою залежить виконання великої кількості соціальних програм, зростання добробуту мешканців. Звичайно, в усіх здобутках — заслуга всього колективу, – наголосив Антон Шевців. – Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками.

Вітаючи газовиків зі святом Ігор Гриньків подякував усім за добру працю, забезпечення безаварійної експлуатації систем газопостачання у місті, професіоналізм та відданість справі, побажав усім здоров‘я, добробуту та миру. Також міський голова відзначив відданих своїй роботі працівників грамотами та сувенірами.

Сьогодні колективу управління належить вирішувати важливі перспективні завдання: забезпечити безперебійне та безаварійне газопостачання, досягти зменшення втрат природного газу, поліпшення надання послуг населенню.

Газовики гідно зустріли свято і хочеться їм побажати і далі працювати на благо нашого міста та району.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: газова, Гриньків, свято, газета, 42 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама