Змінимо країну разом

nus.in.ua, 31 жовтня 2016, 10:46
0
532
Роздрукувати
Змінимо країну разом

21 жовтня на Львівщину приїхало півсотні педагогів із Луганщини. Протягом місяця вони навчатимуть школярів Львівської області. Тим часом, 23 жовтня 50 вчителів із Західної України вирушили вчити дітей Сходу. Так педагоги між собою обміняються професійним та культурним досвідом. Акція проводиться в рамках Угоди про співробітництво за проектом «Змінимо країну разом». Серед тих, хто долучився до акції і Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
26 жовтня школа гостинно хлібом-сіллю зустрічала  Ольгу Миколаївну Соловйову – вчителя початкових класів з с. Попасне Луганської області. З цієї нагоди вчителі початкових класів Олеся Олексіївна Степова, Аліна Леонтіївна Любинецька, Олеся Юріївна Горішна, Ірина Олексіївна Єрмакова разом зі своїми вихованцями провели виховні заходи: «Україна –  це ти», «Франко в нашому серці назавжди», флешмоб «Схід і Захід разом», патріотичний танець «Наш прапор». Також було проведено майстер-клас «Лялька-мотанка – наш оберіг». Директор школи Василь Васильович Любинецький подякував Ользі Миколаївні за те, що вона взяла участь у проекті і приїхала у наше місто, бо вбачає у цьому подальший шлях до порозуміння та злагоди між усіма нашими співвітчизниками заради майбутнього України. Вчителі початкових класів продемонстрували свої навчально-методичні доробки. Надзвичайно теплою була розмова Ольги Миколаївни з педколективом школи, що дало можливість обмінятися досвідом та вкотре зрозуміти, що школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління. Учителі висловлюють сподівання, що цей обмін педагогічними працівниками буде мати значення для об’єднання країни, стане ще одним підтвердженням того, що ми громадяни однієї країни.

Леся ГОРГОТА
Фото Вадима СТЕПОВОГО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама