У Гологірському НВК і ГРУ зіграли, і прозвітували

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 01:49
0
922
Роздрукувати
У Гологірському НВК і ГРУ зіграли, і прозвітували

Нещодавно у стінах Гологірського НВК проходив учасників методичний фестиваль. Радо вітали гостей та учасників учні Гологірського НВК та директор школи О.Б.Башко

У рамках фестивалю проведено інтелектуальну природничу гру «Сторінками газети «Колосочок»» для учнів 3–4 класів, брейн-ринг – для учнів 8-9 класів та звіт керівників методичних об’єднань освітнього округу.

У грі взяли участь 4 команди по 6 учасників із шкіл: Гологірського НВК «Краплинки», Великовільшаницької ЗОШ І–ІІІ ст. «Птахи миру», Бортківської ЗОШ І-ІІ ст. «Первоцвіти», Скнилівської ЗОШ І-ІІ ст. та Трудовацької ЗОШ І ст. «Сонечко».

Учасники продемонстрували високі знання із природознавства, вміло, спритно відповідали на поставлені запитання, що засвідчило постійне опрацювання ними газети «Колосочок» необхідне для систематичної участі у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок».

Учні 3–4 класів розподілили між собою місця: І місце «Первоцвіти» (Бортківська ЗОШ І-ІІ ст.), ІІ місце «Птахи миру» (Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце «Сонечко» (Скнилівська ЗОШ І-ІІ ст., Трудовацька ЗОШ І ст.) і «Краплинки» (Гологірський НВК).

У брейн-рингу учні 8–9 класів відповідали на запитання природничо-математичного та суспільно-гуманітарного циклу. Учасники команд виявили високі знання з основ наук, активність, впевненість у відповідях.

Старшокласники вибороли: І місце – команда «Ерудит» Скнилівської ЗОШ І–ІІ ст., ІІ місце – «Ерудит» Гологірського НВК, ІІІ місце – «Дружба» Великовільшаницької ЗОШ І–ІІІ ст. і «Веселий вулик» Бортківської ЗОШ І–ІІ ст.

Журі у складі Л. Я. Сабадаш, Н. Д. Ковалик, О. М. Когут високо оцінило виступи команд. Завідувач методичного кабінету Г. П. Грицина привітала учасників команд-переможців, побажала їм і надалі досягати нових вершин у навчанні, отримувати міцні знання з навчальних дисциплін.

Усіх учасників команд 3–4 класів нагородили подарунками наданими обласним оргкомітетом конкурсу «Колосок». Команда-переможець «Первоцвіти» отримала безкоштовну підписку на газету «Колосочок» на 6 місяців.

Старшокласників нагородили символічними медалями і статуетками «Мудрої сови».

У звіті керівників методичних об’єднань освітнього округу взяли участь вчитель математики Л. О. Бриковська, вчитель історії Н. В Агафонова, вчитель початкових класів О. Л. Возьна. Педагоги презентували різні форми та методи методичної роботи.

Організаторами свята були методисти РМК: Л. Я. Сабадаш, Н. А. Булас, Н. Д. Ковалик, В. І. Мурин та вчителі Гологірського НВК.

Леся ГОРТОТА

ТЕГИ: газета, №20
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама