ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСББ

nus.in.ua, 26 листопада 2015, 13:23
0
426
Роздрукувати

24 листопада у Золочівській міській раді у рамках реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (ЄС/ПРООН)  інженер проекту муніципального компоненту Лариса Батченко (м. Київ) та регіональний координатор Проекту МРГ Ірина Галайко (м. Львів) провели тренінг для представників ОСББ, учасників Проекту, щодо технічних аспектів підготовки мікропроектних пропозицій.
Нагадаю, що у Золочеві успішно впроваджується 9 проектів. Місцеві ініціативи були успішно реалізовані завдяки об’єднанню зусиль об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків.
– Вже сьогодні можна сказати, що реалізація Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Золочеві дає  прекрасні результати, які на початку здавалися недосяжними, – зазначила Ірина Галайко.
– Проектом надається вагома фінансова підтримка. Тому об‘єднання громадян мають долучитися до реалізації проектів і спільними зусиллями вирішити першочергові проблем, і працювати над покращенням їх добробуту, – говорить Лариса Батченко. – У Золочеві Проектт реалізовуватиметься і впродовж наступних двох років, тож маєте окреслити пріоритети та працювати над їх вирішенням.

 

 

 

 

  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама