Милосердя змінює світ

nus.in.ua, 18 листопада 2015, 16:47
0
499
Роздрукувати
Милосердя змінює світ

 

У вашій шафі є одяг, який ви купили і жодного разу не одягали? Або ж який завеликий чи замалий на вас? А може є такий, який ви просто не носите, але шкода викинути?

Якщо ви відповіли хоча б на одне запитання ствердно, тоді долучайтесь до соціального проекту «Милосердя змінює світ», що діє за сприяння «Об‘єднання Самопоміч». Так, як це зробила золочів‘янка Єва Тоцька.

– У мене двоє дітей – хлопчик (4 рочки і 6 місяців) та дівчинка (2 рочки і 8 місяців). Діти швидко ростуть. Удома назбирується багато речей, котрі у хорошому стані, є й такі, які не одягали. Довідалась про те, що у Золочеві розпочав роботу Центр соціальної підтримки громадян і вирішила долучитись до допомоги потребуючим. Вважаю, це хорошою ініціативою, до якої може долучитись кожен із нас.

Ви можете віддати свої добротні речі у Центр соціальної підтримки громадян, який функціонує у рамках проекту «Об‘єднання «Самопоміч» «Милосердя змінює світ», що розташований у м. Золочеві на вул. Вокзальній, 28 А, в приміщенні актового залу ТзОВ «Золочівагробуд».

З питань щодо передачі або отримання одягу, звертайтесь до нашого координатора за тел. 097-9096622.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама