Син добровольця Андрія Піки приступив до Першого Причастя

nus.in.ua, 23 тра 2015, 15:11
0
744
Роздрукувати
Син добровольця Андрія Піки приступив до Першого Причастя

 

 

У суботу, 23 травня, церковна родина храму Вознесіння Господнього прийняла у своє лоно маленьких парафіян. Серед тих, хто прийняв у своє серце Христа і син Андрія Піки, який єдиний з усіх депутатів Золочівської районної ради добровольцем відправився захищати Україну.

Найбільше про що мріяв Олежик, це про те, щоб у цей важливий у його житті день, татко був поруч.

Він ще зовсім малий, але мужності та рішучості хлопцеві не бракує. Він обіцяє, що коли татко повернеться, то вже ніколи не відпустить його на війну. А зараз він має опікуватись мамою та молодшим братиком.

Батько хлопця, Андрій Піка, ще минулоріч добровольцем вирушив захищати Україну. Вже понад рік воює на Сході. Кілька разів приїжджав у короткотривалі відпустки. Запам‘яталось, коли він, відправляючись вперше на фронт, заявив: «Вважаю, що в такий складний для України час біля військкоматів має стояти черга!».

– Свою позицію не міняє, – говорить дружина добровольця Світлана, – в Україні жити його синам. Він це розуміє, розуміємо і ми, але серце все одно болить, хвилюємось за нього.

Після завершення Таїнства Олежик передав вітання батькові:

– Татку, повертайся живим! У мене сьогодні свято, я приступив до Першого причастя. Я дуже хотів, щоб ти був поруч. Я хочу, щоб ти повернувся ібільше ніколи-ніколи не їхав на війну.

Леся ГОРГОТА

Фото автора
 

За матеріалами: http://nus.in.ua/uploads/posts/1432383013_dsc_0055.jpg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама