В Навчальному центрі відзначили річницю створення НГУ

nus.in.ua, 27 березня 2015, 19:54
0
733
Роздрукувати

 

26 березня Навчальний центр НГУ відсвяткував річницю створення Національної гвардії України.

Вітаючи ветеранів та весь особовий склад, начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик зазначив: «Національна гвардія являється основою безпеки та надійною опорою суверенітету держави, забезпечує обороноздатність країни. В цей важкий для Батьківщини час, військовослужбовці демонструють мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братство кожного дня, кожної години, кожної миті.»

З привітанням від гостей виступили голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, виконуючий обов’язки голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник міського голови Олег Сидорович та священнослужителі різних конфесій. У їх виступах звучали слова подяки за вірність українському народові, незламність духу в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність Вітчизни.

Кращим військовослужбовцям достроково присвоєно чергові військові звання, нагороджено грамотами Командувача Національної гвардії України, командування Навчального центру та заохочено подяками від імені Золочівської РДА.

Право відкрити святковий концерт традиційно було надано військовому оркестру Навчального центру. Та не лише цим відзначився колектив оркестру. Впродовж свята зі сцени звучали віртуозні номери у їх виконанні.

В концертній програмі взяли участь і учні підшефних шкіл міста Золочева. В залі звучало багато пісень у виконанні дуету Ярини Васильків та Ірини Цюрось, Тетяни Свідерської, Лілії Олянюк, Ілони Москвяк та Назара Вовка.

В концерті, як зазвичай, виконували номери і військовослужбовці Навчального центру. У виконанні старшого солдата військової служби за контрактом Миколи Овсяннікова прозвучала авторська пісня «Наша нацгвардія, наша родина». Також усіх присутніх виконанням пісень порадували старший солдат за контрактом Віталій Ющик та солдат за контрактом Микола Кость.

Святковий настрій військовослужбовцям, службовцям та гостям піднімали учасники команди КВК Навчального центру НГУ.

Урочистий захід завершився бурхливими оплесками за подаровану святкову атмосферу в адрес усіх виконавців.

майор Роман Сидорович

фото капітана Андрія Бартків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама