Вірні присязі У надскладних умовах

nus.in.ua, 3 листопада 2014, 21:52
0
465
Роздрукувати
Вірні присязі   У надскладних умовах

Ранок 27 жовтня у Навчальному центрі Національної гвардії України святковий.  Додому щасливо повернувся екіпаж БТР, який провів у зоні проведення Антитерористичної операції 37 діб. Наших героїв: лейтенанта Андрія Дребота, прапорщика Івана Свистуна та сержанта Назара Сороку з короваєм, під звуки військового оркестру урочисто зустрічали командування та особовий склад Навчального центру, рідні, близькі та представники влади.

Начальник навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик:

– Ці військовослужбовці не зрадили військової присяги і як би не було їм тяжко, а вони були в надскладних умовах, вони до кінця з гідністю виконали свій військовий обов’язок.

Урочисто, крилато і гордо злітає над площею, над містом, над країною Державний гімн України. Гімн став нашим оберегом, молитвою. Цієї ранкової пори наш Державний гімн України лунав на честь повернення воїнів, наших героїв, захисників України.

 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: БТР, Золочів, Нацгвардія, газета, 48 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама