Присягнули на вірність вітчизні

nus.in.ua, 10 жовтня 2014, 00:48
0
553
Роздрукувати

27 вересня в Навчальному центрі Національної гвардії України п’ятеро військовослужбовців військової служби за контрактом урочисто присягнули на вірність Вітчизні.

Ця незабутня подія для них та членів їх сімей співпала з великим релігійним святом – Воздвиженням Чесного Животворящого Хреста.

Виконуючий обов’язки начальника Навчального центру полковник Олександр Демчук привітав військовослужбовців із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю нести військове звання правоохоронця.

До слів привітань також приєднався ветеран військової частини полковник у відставці Микола Шевченко. Отець Михайло Сукмановський благословив військовослужбовців на добрі починання у службі та освятив усіх свяченою водою.

Після складання Військової присяги підрозділи Навчального центру Національної гвардії України продемонстрували присутнім стройовий вишкіл під час урочистого маршу.

Майор Роман Сидорович,

Фото майора Анатолія Романюка

ТЕГИ: присяга, 3007, газета, 44 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама