ОДПІ
23:27, 29 червня 2014
989
0

Про зміни в оподаткуванні - на семінарі

Про зміни в оподаткуванні  -   на семінарі
Admin
Фото: НУС

Нещодавно Золочівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області проведено  черговий семінар для суб”єктів господарювання, присвячений змінам в оподаткуванні, роз’ясненням Міндоходів  України.

        З вступним словом до присутніх звернулися начальник інспекції Ольга Первухіна  та керівник Львівського обласного осередку ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” Олена  Назарець.

       На семінарі  йшлося про податковий компроміс, подання звітності в електронному вигляді, зміни в оподаткуванні податком на додану вартість, податком на доходи фізичних осіб, оновлений порядок обліку платників податків, розширення бази оподаткування податку на нерухомість, посилення відповідальності за корупційні дії та ін.

       По закінченні заходу платники податків отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

     В які терміни подається повідомлення за ф. № 20-ОПП про об’єкти оподаткування?

     Відповідно до ,,Порядку обліку платників податків і зборів” від 09.12.2011 №1588, із змінами та доповненнями ,  повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність ( форма N 20-ОПП)  подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

     Чи складається розрахунок коригування до податкової накладної у разі повернення покупцем-неплатником ПДВ неоплаченого товару, якщо на дату виписки податкової накладної такий покупець був платником ПДВ?

        Якщо продавцем – платником податку на додану вартість на дату відвантаження товару були визначені податкові зобов’язання з ПДВ та надалі сталися обставини, внаслідок яких неможливо виконати умови договору, в результаті якої товар повернуто, то продавець – платник ПДВ має право виписати розрахунок коригування до податкової накладної та зменшити нараховану суму податкових зобов’язань з ПДВ, незалежно від того, що на дату відвантаження товару покупець був платником ПДВ, а на дату повернення даного товару – вже не є зареєстрованим платником ПДВ. Обидва примірники розрахунку коригування залишаються у продавця без підпису покупця – неплатника ПДВ.

 Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.