Про зміни в оподаткуванні - на семінарі

nus.in.ua, 29 червня 2014, 23:27
0
317
Роздрукувати
Про зміни в оподаткуванні  -   на семінарі

Нещодавно Золочівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області проведено  черговий семінар для суб”єктів господарювання, присвячений змінам в оподаткуванні, роз’ясненням Міндоходів  України.

        З вступним словом до присутніх звернулися начальник інспекції Ольга Первухіна  та керівник Львівського обласного осередку ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” Олена  Назарець.

       На семінарі  йшлося про податковий компроміс, подання звітності в електронному вигляді, зміни в оподаткуванні податком на додану вартість, податком на доходи фізичних осіб, оновлений порядок обліку платників податків, розширення бази оподаткування податку на нерухомість, посилення відповідальності за корупційні дії та ін.

       По закінченні заходу платники податків отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

     В які терміни подається повідомлення за ф. № 20-ОПП про об’єкти оподаткування?

     Відповідно до ,,Порядку обліку платників податків і зборів” від 09.12.2011 №1588, із змінами та доповненнями ,  повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність ( форма N 20-ОПП)  подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

     Чи складається розрахунок коригування до податкової накладної у разі повернення покупцем-неплатником ПДВ неоплаченого товару, якщо на дату виписки податкової накладної такий покупець був платником ПДВ?

        Якщо продавцем – платником податку на додану вартість на дату відвантаження товару були визначені податкові зобов’язання з ПДВ та надалі сталися обставини, внаслідок яких неможливо виконати умови договору, в результаті якої товар повернуто, то продавець – платник ПДВ має право виписати розрахунок коригування до податкової накладної та зменшити нараховану суму податкових зобов’язань з ПДВ, незалежно від того, що на дату відвантаження товару покупець був платником ПДВ, а на дату повернення даного товару – вже не є зареєстрованим платником ПДВ. Обидва примірники розрахунку коригування залишаються у продавця без підпису покупця – неплатника ПДВ.

 Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама