Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі

nus.in.ua, 22 вересня 2014, 17:30
0
360
Роздрукувати
Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі

Золочівська ОДПІ нагадує ,  що порядок реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних  затверджений постановою КМ України від 29.12.10р. №1246.

      Єдиний реєстр податкових накладних (ЄРПН) – це електронних  реєстр відомостей  податкових накладних та розрахунків коригування.

     Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування у ЄРПН здійснюється не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.

      Критерії до податкових накладних, за наявності яких платник податку - продавець товарів (послуг) зобов'язаний зареєструвати їх в ЄРПН, визначені в п. 11 підрозділу 2 розділу  XX «Перехідні положення» Податкового кодексу .

      Продавець складає податкову накладну та/або розрахунок коригування у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому податковою службою, з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.  Після складення зазначених документів  в електронній формі на них накладається електронний цифровий підпис посадових осіб платника податку у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис головного бухгалтера або електронний цифровий підпис керівника; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки продавця. За відсутності  посади   бухгалтера  – першим накладається  електронний цифровий підпис керівника; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки продавця.

        Після накладення електронного цифрового підпису продавець здійснює шифрування податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі та надсилає їх Державній фіскальній службі засобами телекомунікаційного зв'язку з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг".

      Підтверджує факт реєстрації податкової накладної в ЄРПН квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня ( який триває  з 0 до 23-ї години).  Саме в квитанції буде зафіксована дата і час реєстрації податкової накладної в ЄРПН.  Якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття податкової накладної, така податкова накладна вважається зареєстрованою в ЄРПН.

 

      Також зазначаємо, що з 01 січня 2015 року  всі податкові накладні реєструватимуться у Єдиному реєстрі .

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама