Про зміни у податковому законодавстві - на семінарі в Золочівської ОДПІ.

nus.in.ua, 27 січня 2014, 14:51
0
479
Роздрукувати
Про зміни у податковому законодавстві - на семінарі  в Золочівської ОДПІ.

    Нещодавно Золочівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області було проведено семінар з платниками податків на тему: « Зміни у податковому законодавстві. Застосування чинних норм податкового законодавства з питань оподаткування податком на прибуток, ПДВ, місцевими та ресурсними платежами, податком на доходи фізичних осіб та інше ».

 

    Доповідачі розповіли присутнім про зміни податкового законодавства, які набрали чинності з січня 2014 року з податку на додану вартість, податку на прибуток, єдиного податку.  Розглянуті питання подання звітності в електронному вигляді, проведення  річного перерахунку прибуткового податку  з громадян та інше.

 

    Також зазначено, що розпочалась кампанія декларування - 2013. Доведено особливості та порядок подання декларації про майновий стан  і доходи. Запропоновано подання декларації з використанням електронного цифрового підпису. 

 

   На завершення семінару, платників проінформовано про функціювання Електронного кабінету платника податків,   презентовано брошуру «Сервіс для платників». 

 

 

                                                                       Інформаційно-комунікаційний сектор.

 

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама