ОДПІ
14:51, 27 січня 2014
1151
0

Про зміни у податковому законодавстві - на семінарі в Золочівської ОДПІ.

Про зміни у податковому законодавстві - на семінарі  в Золочівської ОДПІ.
Admin
Фото: НУС
    Нещодавно Золочівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області було проведено семінар з платниками податків на тему: « Зміни у податковому законодавстві. Застосування чинних норм податкового законодавства з питань оподаткування податком на прибуток, ПДВ, місцевими та ресурсними платежами, податком на доходи фізичних осіб та інше ».

 

    Доповідачі розповіли присутнім про зміни податкового законодавства, які набрали чинності з січня 2014 року з податку на додану вартість, податку на прибуток, єдиного податку.  Розглянуті питання подання звітності в електронному вигляді, проведення  річного перерахунку прибуткового податку  з громадян та інше.

 

    Також зазначено, що розпочалась кампанія декларування - 2013. Доведено особливості та порядок подання декларації про майновий стан  і доходи. Запропоновано подання декларації з використанням електронного цифрового підпису. 

 

   На завершення семінару, платників проінформовано про функціювання Електронного кабінету платника податків,   презентовано брошуру «Сервіс для платників». 

 

 

                                                                       Інформаційно-комунікаційний сектор.

 
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.