ОДПІ
12:08, 16 тра 2014
932
0

Про "антикризові" зміни до Податкового кодексу йшлося на семінарі

Про
Admin
Фото: НУС

Нещодавно Золочівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області проведено для суб`єктів господарювання семінар з питань нововведень у податковому законодавстві, внесених Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Фахівці інспекції повідомили платникам податків, що ставка податку на прибуток у цьому році зафіксована на рівні 18 %, а ставка ПДВ не змінилась і становитиме 20%. Зазначили про підвищення ставок екологічного, акцизного податків, збору за спеціальне використання води, плати за користування надрами, збору за користування радіочастотним ресурсом, земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено .

На семінарі також йшлося про зміни в оподаткуванні процентів, інвестиційного прибутку та дивідендів, відміну утилізаційного збору та звільнення від сплати єдиного податку підприємців у зв’язку з їх військовою мобілізацією, розширення бази оподаткування податку на нерухомість, запровадження сплати пенсійного збору з операцій купівлі іноземної валюти.

По закінченні семінару платники податків отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.