Про "антикризові" зміни до Податкового кодексу йшлося на семінарі

nus.in.ua, 16 тра 2014, 12:08
0
369
Роздрукувати
Про

Нещодавно Золочівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області проведено для суб`єктів господарювання семінар з питань нововведень у податковому законодавстві, внесених Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Фахівці інспекції повідомили платникам податків, що ставка податку на прибуток у цьому році зафіксована на рівні 18 %, а ставка ПДВ не змінилась і становитиме 20%. Зазначили про підвищення ставок екологічного, акцизного податків, збору за спеціальне використання води, плати за користування надрами, збору за користування радіочастотним ресурсом, земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено .

На семінарі також йшлося про зміни в оподаткуванні процентів, інвестиційного прибутку та дивідендів, відміну утилізаційного збору та звільнення від сплати єдиного податку підприємців у зв’язку з їх військовою мобілізацією, розширення бази оподаткування податку на нерухомість, запровадження сплати пенсійного збору з операцій купівлі іноземної валюти.

По закінченні семінару платники податків отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама