ОДПІ
15:05, 10 лютого 2014
1126
0

Зустріч золочівських міндоходівців із бізнесом.

Зустріч золочівських міндоходівців із бізнесом.
Admin
Фото: НУС

Нещодавно у Золочівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області відбулась зустріч начальника інспекції Первухіної Ольги Петрівни з представниками малого та середнього бізнесу.

Керівник інспекції зазначила , що сьогодні одним з важливих завдань Міністерства доходів і зборів України є налагодження партнерських відносин із суб’єктами господарювання та зменшення адміністративного навантаження на громадян та бізнес. А принципи роботи фахівців інспекції побудовані таким чином, щоб допомогти тим платникам, які цього потребують.

Ольга Первухіна розповіла про результати діяльності податкової інспекції за минулий рік. Так, упродовж 2013 року до місцевої казни району забезпечено 62,8 млн.грн. надходжень , що на 7,8 млн.грн. більше ніж у 2012 році. Основними джерелами наповнення місцевого бюджету були - податок на доходи фізичних осіб- 43,8 млн.грн., плата за землю - 6,7 млн. грн., єдиний податок – 5,2 млн.грн . З метою спрощення процедур отримання адміністративних, консультаційних та адміністративних послуг у податковій інспекції працює Центр обслуговування платників , яким протягом минулого року надано понад 35 тисяч таких послуг. Звернуто увагу на режим роботи Центру у зв»язку з поданням річної звітності , розпочатою кампанією декларування доходів громадян - 2013. Для уникнення черг та незручностей на період подання звітності Центр обслуговування платників працюватиме до 3 березня 2014 року за графіком : понеділок - п`ятниця - з 8.30 до 20.00 год., субота – з 9.00 до 16.00год., а у разі наявності клієнтів на час закриття «до останнього відвідувача».

Значний час зустрічі було відведено для обговорення змін у податковому законодавстві. Роз`яснено особливості подання декларації про доходи і майновий стан , отримані громадянами протягом 2013 року. Запропоновано долучитись до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян, спрощення та уніфікації звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Зацікавленим було запропоновано взяти участь в анкетуванні щодо проекту нової форми звітності з ПДФО та ЄСВ.

Зустріч завершилась конструктивним діалогом, а начальник інспекції відповіла на запитання присутніх.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.