ОДПІ
21:32, 25 березня 2014
1107
0

Про відшкодування ПДВ – на зустрічі з бізнесом

Про відшкодування ПДВ – на зустрічі з бізнесом
Admin
Фото: НУС

Нещодавно в Золочівській ОДПІ  відбулась зустріч начальника інспекції Ольги Первухіної з представниками бізнесу на тему: «Актуальні питання відшкодування ПДВ, дотримання норм законодавства про працю».
   Керівник інспекції зазначила, що новий рік приніс багато змін у податковому законодавстві, зокрема, з податку на додану вартість. Поінформувала про основні зміни з цього платежу, а саме: платникам надано право на отримання бюджетного відшкодування коштами у майбутніх звітних періодах (змінено п.200.6 ПКУ), скорочено процедуру проведення камеральної перевірки для платників з позитивною податковою історією. Довела до відома присутніх порядок визначення відповідності платника критеріям, які дають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, та ін.

Також в ході зустрічі було обговорено питання дотримання законодавства про працю, виплати заробітної плати у «конвертах». Ольга Первухіна наголосила, що сьогодні значна кількість суб’єктів господарювання занижують заробітну плату працівникам або наймають їх на роботу без належного оформлення документів. Робиться це свідомо, з метою ухилення від сплати податків. Приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету, і як результат, на рівень життя населення. Тому відносини між роботодавцями та працівниками повинні відповідати нормам трудового законодавства.

Зустріч завершилася у форматі запитань-відповідей. Учасники заходу отримали листівки щодо подання звітності через «Електронний кабінет платника податків».

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.