Про відшкодування ПДВ – на зустрічі з бізнесом

nus.in.ua, 25 березня 2014, 21:32
0
401
Роздрукувати
Про відшкодування ПДВ – на зустрічі з бізнесом

Нещодавно в Золочівській ОДПІ  відбулась зустріч начальника інспекції Ольги Первухіної з представниками бізнесу на тему: «Актуальні питання відшкодування ПДВ, дотримання норм законодавства про працю».
   Керівник інспекції зазначила, що новий рік приніс багато змін у податковому законодавстві, зокрема, з податку на додану вартість. Поінформувала про основні зміни з цього платежу, а саме: платникам надано право на отримання бюджетного відшкодування коштами у майбутніх звітних періодах (змінено п.200.6 ПКУ), скорочено процедуру проведення камеральної перевірки для платників з позитивною податковою історією. Довела до відома присутніх порядок визначення відповідності платника критеріям, які дають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, та ін.

Також в ході зустрічі було обговорено питання дотримання законодавства про працю, виплати заробітної плати у «конвертах». Ольга Первухіна наголосила, що сьогодні значна кількість суб’єктів господарювання занижують заробітну плату працівникам або наймають їх на роботу без належного оформлення документів. Робиться це свідомо, з метою ухилення від сплати податків. Приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету, і як результат, на рівень життя населення. Тому відносини між роботодавцями та працівниками повинні відповідати нормам трудового законодавства.

Зустріч завершилася у форматі запитань-відповідей. Учасники заходу отримали листівки щодо подання звітності через «Електронний кабінет платника податків».

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама