Про реформування податкової системи – на зустрічі з бізнесом

nus.in.ua, 21 жовтня 2014, 14:35
0
354
Роздрукувати
Про реформування податкової системи – на зустрічі з бізнесом

В Золочівській ОДПІ  області відбулась зустріч начальника інспекції Ольги Первухіної з представниками малого та середнього бізнесу на тему: «Реформування податкової системи, зміни у податковому законодавстві та електронні сервіси ДФС України».

     Ольга Петрівна зазначила, що податкова реформа – важлива ключова функціонування економіки, особливо зараз, в кризовий для країни час. На сьогодні в Державній фіскальній службі України та Міністерстві фінансів тривають зустрічі і консультації зі спілками підприємців, бізнес-асоціаціями, експертами, працюють робочі групи з питань реформування податкової системи. За підсумками таких обговорень в парламент буде внесено оновлену концепцію податкової реформи, яка створить сприятливі умови для ведення бізнесу, виведе економіку з тіні.

   Пропонується зменшення ставки єдиного соціального внеску до 15%, якщо дохід перевищуватиме дві мінімальні зарплати, скорочення груп платників єдиного податку, запровадження податкового компромісу, непрямих методів контролю доходів фізичних осіб, добровільного разового декларування майна та податкової амністії для громадян.

     Запропонований порядок обрахування ЄСВ сприятиме не тільки детінізації зарплати, а й її зростанню. Непрямий метод контролю сплати податків полягатиме в запровадженні контролю відповідності фактичних витрат громадян на придбання активів їхнім реальним доходам. Той, хто добровільно задекларував свій майновий стан, буде звільнений від відповідальності за колишні порушення податкового чи валютного законодавства. З доходів, зазначених в разовій декларації, не треба буде платити жодних додаткових платежів. Для платників єдиного податку запропоновано три групи: фізичні особи з обсягом доходу до 300 тис. грн., до 15 млн. грн., фізичні і юридичні особи з доходом до 20 млн. грн. Для суб’єктів господарювання з доходом до 20 млн. грн. в рік пропонують заборонити податкові перевірки протягом двох років, за винятком їхніх заяв, рішення суду чи вимог кримінально-процесуального кодексу.

   Крім цього, в ході зустрічі проінформовано про створення вільної економічної зони «Крим», здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території, особливості оподаткування благодійної допомоги, наданої на користь антитерористичної операції та ін.

    Також посадовець нагадала про переваги подання звітності в електронному вигляді, використання електронних сервісів ДФС України та функціонування сервісу «Пульс».

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама