ОДПІ
17:35, 12 лютого 2014
1085
0

До уваги платників податків!

До уваги платників податків!
Admin
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ повідомляє , що у період подачі річної звітності, звітності щодо декларування доходів громадян , отриманих протягом 2013 року Центр обслуговування платників Золочівської ОДПІ працюватиме до 3 березня 2013 року у такому режимі: понеділок- п`ятниця - з 8.30 до 20.00 год., субота – з 9.00 до 16.00год., а у разі наявності клієнтів на час закриття «до останнього відвідувача».

Нагадуємо, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного декларування. Подання звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування територіальних органів Міндоходів України. Для того, щоб скористатися можливостями сервісу платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати який можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.

Інформацію щодо переліку документів , необхідних для отримання електронних ключів можна отримати в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ або переглянути у розділі «Програмне забезпечення» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів – acskidd.gov.ua.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.