Cкористайтесь правом на податкову знижку до 31 грудня 2014 року

nus.in.ua, 2 грудня 2014, 01:54
0
292
Роздрукувати
Cкористайтесь правом на податкову знижку  до  31 грудня 2014 року

    Золочівська ОДПІ  нагадує, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Підстави для нарахування знижки відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.  Тобто податкову знижку за 2013 рік можна оформити в період з 1 січня по 31 грудня 2014 року.

     До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати (оплата навчання,  проценти за користування іпотечним житловим кредитом, платежі за договорами страхування житла та інш.) підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинні бути відображені сума сплачених внесків, дата сплати, прізвище платника, реквізити договору згідно з яким здійснюється така плата, відповідний договір.

   Перелік витрат, дозволених до включення для використання податкової знижки, визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ.

        Платнику податку необхідно заповнити та  подати до податкової інспекції за місцем своєї  реєстрації  декларацію про майновий стан та доходи і додаток 6 до неї.

    Також зазначаємо ,  що право на отримання податкової знижки на наступні звітні періоди не переноситься.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама