Декларація з ПДВ за новою формою

nus.in.ua, 7 грудня 2014, 23:12
0
307
Роздрукувати
Декларація з ПДВ за новою формою

Золочівська ОДПІ  повідомляє, що з 01 грудня 2014 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 23.09.2014 року №966, згідно якого оновлено форму податкової декларації з податку на додану вартість та порядок її заповнення.

      Вперше звітувати за новою формою необхідно за грудень 2014 року (платникам, що звітують щомісяця), або за 1 квартал 2015 року (платникам, які звітують поквартально).

      У оновлену форму декларації з ПДВ додано окремі рядки, у яких вказуються обсяги постачання та придбання товарів за ставкою 7%. Також з’явилися рядки, у яких має бути відображено коригування податкових зобов’язань або податкового кредиту згідно статті 39 «Трансфертне ціноутворення» Податкового кодексу України.

       Звертаємо увагу на суттєве нововведення щодо подання до Додатка 8 (заява про відмову постачальника надати податкову накладну, порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) сканованих копій розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку на додану вартість у зв’язку з придбанням товарів чи послуг, або скановані копії первинних документів, що підтверджують факт отримання таких товарів або послуг. Дане нововведення стосується платників які подають податкову звітність в електронному вигляді.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама