Актуально і сучасно

nus.in.ua, 9 тра 2014, 01:19
0
470
Роздрукувати
Актуально і сучасно

Минулої неділі у районному Народному домі м. Золочів в рамках відзначення року Тараса Шевченка в Україні відбулась прем’єра вистави «Схаменіться! Будьте люди…» у постановці народного театру під керівництвом Івана Вархоли. Можна з впевненістю сказати, що авторський та режисерський задум Івана Андрійовича вдався!

Актори вдало переплели сумні події сьогодення із творчістю Кобзаря, зробивши акцент на титанічній постаті Тараса Григоровича та його значенні не лише для українського, а й інших народів. Учасники народного театру протягом усієї вистави полонили глядача не лише актуальністю та сучасністю постановки, а й неперевершеною акторською грою.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Тарас Шевченко, газета, 23 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама