Новини Золочівщини
22:11, 28 березня 2014
1259
0

До висот Шевченкового слова

До висот Шевченкового слова
Admin
Фото: НУС

Шевченко – то є той вічний дух України, який був у часи Княжої Русі, який був у всіх серцях та кобзарях, який є зараз і який буде. Тому що той момент, який ми зараз переживаємо, це невеликий відрізок  в історії. А Шевченко все ж – поет над плином вічності. 

У вівторок, 25 березня, у районному Народному домі відбувся заключний етап районного конкурсу «До висот Шевченкового слова». Районний конкурс з початку цього року проходив у загальноосвітніх навчальних закладах району в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, з метою виявлення кращих виконавців літературної спадщини Великого Кобзаря, творів сучасних авторів, авторської поезії.

Участь у заключному етапі взяли 30 учасників, які декламували вірші Т. Г. Шевченка, власні поезії та твори сучасних авторів про Кобзаря. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: до 15 років, від 15 до 18 років, від 18 і старші.

Відтак, переможцями стали: у віковій категорії до 15 років – І місце – Марія Блозовська (учениця Золочівського НВК «Школа радості»); ІІ місце – Аліна Фурда (учениця Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.); ІІІ місце – Олег Орловський (учень Сасівського НВК); у віковій категорії від 15 до 18 років – І місце – Христина Красевська (учениця Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст.); ІІ місце – Оксана Квас (учениця Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2); ІІІ місце – Зоряна Кукурудза (учениця Колтівської ЗОШ І-ІІІ ст.); у віковій категорії від 18 років – І місце – Любов Андріївна Ярема (учитель світової літератури Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); ІІ місце – Оксана Ярославівна Мартиняк (учитель української мови та літератури Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ст.); ІІІ місце – Ірина Миронівна Блонська (учитель хімії Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники районного конкурсу нагороджені подарунками: діти – «Ювілейним Кобзарем», учителі – книгою Євгена Сверстюка «Шевченко понад часом»; переможці – грошовими преміями за зайняте: І місце – 500 грн., ІІ місце – 300 грн., ІІІ місце – 200 грн.

Тож, бажаємо подальших успіхів учасникам конкурсу, та сподіваємося, що невмируще слово Кобзаря зронене у наші душі проросте буйним цвітом невмирущої, мудрої нації.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.