До висот Шевченкового слова

nus.in.ua, 28 березня 2014, 22:11
0
546
Роздрукувати
До висот Шевченкового слова

Шевченко – то є той вічний дух України, який був у часи Княжої Русі, який був у всіх серцях та кобзарях, який є зараз і який буде. Тому що той момент, який ми зараз переживаємо, це невеликий відрізок  в історії. А Шевченко все ж – поет над плином вічності. 

У вівторок, 25 березня, у районному Народному домі відбувся заключний етап районного конкурсу «До висот Шевченкового слова». Районний конкурс з початку цього року проходив у загальноосвітніх навчальних закладах району в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, з метою виявлення кращих виконавців літературної спадщини Великого Кобзаря, творів сучасних авторів, авторської поезії.

Участь у заключному етапі взяли 30 учасників, які декламували вірші Т. Г. Шевченка, власні поезії та твори сучасних авторів про Кобзаря. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: до 15 років, від 15 до 18 років, від 18 і старші.

Відтак, переможцями стали: у віковій категорії до 15 років – І місце – Марія Блозовська (учениця Золочівського НВК «Школа радості»); ІІ місце – Аліна Фурда (учениця Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.); ІІІ місце – Олег Орловський (учень Сасівського НВК); у віковій категорії від 15 до 18 років – І місце – Христина Красевська (учениця Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст.); ІІ місце – Оксана Квас (учениця Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2); ІІІ місце – Зоряна Кукурудза (учениця Колтівської ЗОШ І-ІІІ ст.); у віковій категорії від 18 років – І місце – Любов Андріївна Ярема (учитель світової літератури Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); ІІ місце – Оксана Ярославівна Мартиняк (учитель української мови та літератури Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ст.); ІІІ місце – Ірина Миронівна Блонська (учитель хімії Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники районного конкурсу нагороджені подарунками: діти – «Ювілейним Кобзарем», учителі – книгою Євгена Сверстюка «Шевченко понад часом»; переможці – грошовими преміями за зайняте: І місце – 500 грн., ІІ місце – 300 грн., ІІІ місце – 200 грн.

Тож, бажаємо подальших успіхів учасникам конкурсу, та сподіваємося, що невмируще слово Кобзаря зронене у наші душі проросте буйним цвітом невмирущої, мудрої нації.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: газета, №17, Тарас Шевченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама