Новини Золочівщини
01:55, 02 тра 2014
1332
0

Квітуче і чисте місто

Квітуче і чисте місто
Admin
Фото: НУС

Жителі нашого міста добре підготувались до Великодніх свят, поприбирали в оселях, а також не забули прибрати прибудинкову територію від сміття, яке накопичилось за зиму. Багато свідомих золочів’ян сумлінно підійшли до весняного прибирання. Можливо, добрим прикладом стали щотижневі толоки в Золочівському міському парку відпочинку «Здоров’я» за ініціативою та безпосередньою участю міського голови Ігоря Гриньківа, комунальних підприємств, школярів та жителів міста. Мешканці багатьох будинків, наприклад, на вул. Богдана Хмельницького, вул. Валовій не тільки прибрали свою територію, а й висадили квіти, побілили дерева. Молодці! Але поряд з тим, не потрібно забувати і про збереження чистоти по всьому місту. Іноді виходить так, що поки одні прибирають – інші смітять. Будьмо свідомими громадянами своєї країни тому, що це наше місто, і ми повинні разом дбати про нього.

В «Зеленому яру» продовжуються роботи з благоустрою. Працівники МВЖКП прибрали клумби від бур’янів, де згодом буде висаджено квіти. Оскільки роботи в сквері багато, міський голова Ігор Гриньків звернувся з проханням до начальника навчального центру МВС України Михайла Кулика про допомогу в упорядкуванні скверу. Михайло Вікторович завжди не тільки допомагає, але й сам виявляє ініціативу допомогти. Цими днями навчальна група військової частини 3007 підготувала територію вздовж тротуарної доріжки парку «Зелений яр» для висадження квітів.

Для того, щоб Золочів став квітучим містом та тішив цвітінням квітів і дорослих, і малих, розпочато висадження квітів. Саджанці для клумб придбали приватні підприємці, а висадили працівники МВЖКП. Висадження квітів розпочато з площі перед церквою Воскресіння Господнього.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.